אודות

משרד עורכי הדין ב.מ. עורכי דין, בבעלות ובניהולו של עו"ד בנימין משיח, הינו משרד בוטיק העוסק בענפי המשפט המגוונים של דיני משפחה, ירושה, צוואות, ייפוי כוח מתמשך, וכן בליטיגציה אזרחית. 

המשרד מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי – אישי, המותאם באופן ספציפי לכל מקרה ומקרה. המשרד דוגל בפתרון סכסוכים בדרכי נעם, ועושה את כל מאמץ להשגת תוצאות מיטביות עבור הלקוחות במהירות, ביעילות תוך צמצום עלויות ככל האפשר.

ה"אני מאמין" האישי ושל המשרד דוגל באמונה, כי סכסוכי משפחה וכל סכסוך משפטי אחר, ניתן וצריך לפתור ככל האפשר בנחת וללא התלהמות.  

המשרד משרת נאמנה את כל סוגי הלקוחות, ללא כל  הבדל בין אדם לאדם. כולם שווים וכולם מקבלים את הטיפול המיטבי ללא משוא פנים, בדיסקרטיות מלאה והכל על דרך של שירות אישי וקשר ישיר ובלתי אמצעי עם עורכי הדין.

עו״ד בנימין משיח - בני משיח

המשרד, בניהולו של עו"ד בנימין משיח, מעניק ללקוחותיו מענה משפטי מקצועי ומקיף, תוך התאמת הפתרון המשפטי באופן ייחודי לכל מקרה, תוך מתן דעת לצרכי הלקוח והנסיבות. הליווי המשפטי צמוד ובמסגרתו אנו מקפידים לתת ללקוח תשומת לב מרבית ולהטות אוזן קשבת לדברי הלקוח. המשרד תמיד נמצא בזמינות מלאה לפניות הלקוחות תוך הפגנת רגישות, יחס אישי וסבלנות לכל בעיות וקשיי הלקוח.

 

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים נוספים המשלימים את מעטפת הייצוג כגון: פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, יועצים פיננסים ופנסיונים, יועצים זוגיים, מגשרים ושמאי מקרקעין. כך כל תיק המטופל על ידינו מקבל מעטפת מקצועית מלאה ע"מ לנהלו בצורה המיטבית והיעילה ביותר.

עו"ד בנימין משיח, בעל ניסיון בניהול תיקים מורכבים וחשובים. במהלך שנות עבודתו ניהל סכסוכים משפחתיים במסירות, ברגישות ובמקצועיות. נתן מענה לעשרות מקרים שדרשו התערבות משפטית ודאג להביא לסיום ולפתרון המקרה לשביעות רצונם המלא של הלקוחות.

מאמין בטיפול מסור ומקצועי המותאם אישית בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך מיצוי כל האפשרויות לפתרון מחלוקות בדרך הטובה והמתאימה ביותר ללקוח.

חבריו של עו"ד בנימין משיח מכנים אותו "מנחם", שכן הוא בעל נשמה, מקשיב ללוקחות, מתמסר לכל מקרה, ורואה לנגד עיניו אך ורק את טובת הלקוח. בתיקי גירושין ומשפחה עו"ד בנימין משיח נותן דעת יתרה במיוחד לטובת הקטינים המעורבים, כערך ראשון במעלה.

אנו מודעים לעובדה כי הליך הגירושין הינו תהליך מורכב ומלא אמוציות. עו"ד בנימין משיח מבין ומודע לעניין זה ולכן הוא דוגל בטיפול רגיש ומותאם אישית לכל לקוח ולכל מקרה, תוך התחשבות בצרכי הלקוח. 

המשרד מלווה את לקוחותיו בכל שלבי התהליך, תומך ומייעץ, וכמובן – ידאג לייצג את לקוחותיו בכל שלבי ההליכים, ברגישות מקסימאלית, בניסיון, במסירות ובמקצועיות.

השירות ללקוח הינו עבורנו ערך עליון. צוות המשרד בעל כישורים גבוהים המסייעים בידיהם לייצר ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

למשרדינו שיתופי פעולה אסטרטגיים ומקצועיים עם משרדי עורכי דין אחרים בארץ. המשרד דואג עבור לקוחותיו בקבלת טיפול וייעוץ מעורכי דין ייעודיים ומקצועיים הנמצאים בקשר מקצועי הדוק עם משרדנו.

חתימה עו״ד משיח

 בנימין משיח

עורך דין 

בני משיח
טופס יצירת קשר

הפרטים התקבלו בהצלחה.

ניצור איתך קשר בקרוב.

 

משרדנו ממוקם בהוד השרון, רחוב שלמה המלך 4.

שעות פעילות
ימים א' – ה' – מהשעה 09:00 עד 19:00
ימי ו' – עניינים דחופים בלבד. 
פגישות – בתאום מראש.
טלפון סלולרי : 054-4577758

טלפון המשרד: 03-5043620 

פקס: 03-5058574

דואר אלקטרוני:
bm.officelaw@gmail.com
  
 

 

אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה